Obchodní korporace STAVBY RIO spol. s r.o. si je vědoma, že důkazem postavení a síly každé firmy jsou nejen hospodářské výsledky, ale také její společensky a sociálně odpovědné chování.

Rovněž si uvědomujeme, že svými energeticky úspornými opatřeními vyháníme zimu od svých a vašich obydlí. Tímto se paní ZIMĚ omlouváme a nabízíme projekty, které ji naopak nadchnou.

Dlouhodobě podporujeme rozvoj mládeže v zimních radovánkách a jejich všestranném systematickém pohybovém rozvoji:

Dále podporujeme mládežnické regionální projekty v Moravskoslezském a Olomouckém kraji. U letních radovánek se zatím staráme o žáčky Rýmařova a Uničova.

Reflektujeme potřeby mládeže zejména v oblasti vzdělávání, zaměstnanosti a podnikání mladých lidí, kultury a tvořivosti, jejich participace, zdraví a zdravého životního stylu, sociálního začleňování a dobrovolnictví.

 

 

dobří anděléJsem Dobrý anděl a pravidelně pomáhám rodinám s dětmi, které se vlivem vážného onemocnění dostaly do finanční tísně. I drobné finanční příspěvky mohou těmto rodinám pomoci překonat velmi těžké období. Zažijte také radost z dávání - staňte se Dobrým andělem.
 

 

 
Korporace STAVBY RIO spol. s r.o. si dovoluje všem dobrým lidem doporučit následující prezentaci, která přibližuje lidem, proč je třeba pomáhat a jak systém pomoci nadace Dobrý anděl funguje.